I Strona główna I Wiadomości I Kultura I Sport I Pogoda I Turystyka I Narty I Kościół I

I Radio Alex I Głos Ameryki I Z peryskopu... I DH Zakopane I Telefony I Apteki I

I Reklama I Ogłoszenia I Muzyka I Video I Galeria I Archiwum I O Watrze I
1 kwietnia w Ampstrongu...

(01.03.2006) Kwietniowa odsłona botanicznych sesji zapowiada się równie ciekawie, jak poprzednia, marcowa z udziałem brazylijczyka - XRS. Tym razem uświetni ją Commix, Brytyjczyk nagrywający m.in dla Metalheadz i Hospital. Artystę wesprą swoimi setami: Ros z Wiosną i Sqbassem oraz E-space, Push i Lampart. Pokarm dla oczy zapewni Deep Trip.

COMMIX (metalheadz, liquid v, hospital / UK)

ROS (sabbia, penny red, addiction)
WIOSNA (addiction)
SQBASS (penny red, addiction)
PUSH (ampstrong, absurd)
E.SPACE (ampstrong)
LAMP-ART

Wizualizacje: Deep Trip
Dekoracje: Atmosferostrong

George Levings i Guy Brewer to 24-latkowie, którym znudziło się tylko tańczyć jak im na imprezach zagrano. Od trzech lat sami tworzą brzmienia drum’n’bass firmowane znakiem takich oficyn jak Hospital i Liquid V. Mając wrażliwe na dźwięk nie tylko ucho, ale też duszę, upodobali sobie lżejszą i bardziej melodyjną stylistykę gatunku, często określaną jako soulful i liquid funk. Choć dinozaurami łamanej sceny nie są i dopiero zbierają materiał na pierwszy album, już otrzymują wsparcie bardziej doświadczonych kolegów po fachu, jak: Fabio, Grooverider, Bryan G, SS, LTJ Bukem, London Elektricity, High Contrast, Doc Scott, Nu Tone, etc. Toż, jak tu nie grać muzyki dobrej, dojrzałej, do której sama podryguje stopa?

e.Space to nie tylko utalentowany dj młodego pokolenia, ale także grafik, twórca projekcji multimedialnych i programista. Mimo krótkiego stażu na polskiej scenie drumandbassowej zagrał już z takimi osobistościami, jak: Alleycat (USA), Bad Company (UK), Mc Dynamite (UK), Mc Deeizm (UK), Mc FiveAlive (UK), Logistics (UK), Matrix (UK) Zinc (UK), Zion Train (UK) czy Visionary Undeground (UK). Jest rezydentem drumanadbassowych imprez w AMPSTRONGU.
Ostatnio zaprezentował swoje wszechstronne umiejętności podczas realizacji autorskiego projektu „Deep Sound Way” w KRAKOWSKIM CENTRUM SZTUKI WSPÓŁCZESNEJ (SOLVAY).

Push jest rezydentem drumandbassowych imprez w klubie AMPSTRONG w Zakopanem. Ma za sobą dziesiątki występów w całym kraju i za granicą (w Czechach, Niemczech, Holandii i Wielkiej Brytanii). Można było ją usłyszeć na antenie londyńskiego drumandbassowego radia LIFE fm. Grała z takimi osobistościami jak:
Alleycat (USA), Artifficial Inteligence (UK), Bad Company (UK), Black Sun Empire (NL), Mc Dynamite (UK), Mc Deeizm (UK), Mc FiveAlive (UK), Human Sampler (live act, Niemcy), Kosheen (UK), Larry (Słowacja),Logistics (UK), Matrix (UK), Nookie (UK), Tectonic (Szwecja), Zinc (UK), Zion Train (UK) oraz przedstawicielami polskiej sceny: Razorpoint (live act), Fokus (PFK), Zombie (Rest in Piece rec.) Można ją było usłyszeć w nietypowych miejscach takich jak Festiwal Filmowy w Kazimierzu nad Wisłą czy w tramwaju jeżdżącym po Krakowie na ekskluzywnej imprezie Drum the Tram.

Historia dj-a Rosa- niekwestionowanego współtwórcy sceny Drum&Bass w Polsce zaczęła się we Włoszech. Tam na początku lat dziewięćdziesiątych zainfekował się muzyką klubową, która w Polsce w tym czasie była w stadium embrionalnym. Kiedy wrócił po 5 latach (1995) uznał, że jego obowiązkiem jest rozsiać wirus dobrej zabawy w ojczyźnie i jako jeden z pierwszych zaczął budować drum&bassową scenę.

Mc Sqbass od dziecka zafascynowany był muzyką. Jako nastolatek grał na gitarze i „przewijał się” przez różne zespoły łączące hardcore, alternatywny rock i metal. Inspiracja hardcore'm i crossoverem zaowocowała również zainteresowaniem czarną muzyką - hip hop-em i drum & bass-em.
W 1999r, W rodzimym miescie Lublinie dołączył do składu Shamanagurus, pierwszego soundsystemu promującego ciężkie brzmienia drum&bass i jungle. Wtedy zaczęła się jego przygoda z muzyką klubową. Supportował takich artystów jak Soto, Uk Apachi, Tonic & mc Shockin, Ben Dellow, The Insiders, Dave Davies & Mc Spee

Muzyka znajdowała swoje ważne miejsce w jej życiu od zawsze. Pierwszy raz publicznie zaśpiewała jako 7 latka w kościele. Później, już jako nastolatka była członkiem grupy „ten Sing” działającej w polskiej YMCA, gdzie rozpoczęła nieśmiałe próby śpiewu z akompaniamentem. Od stycznia 2005 roku wgłębiła się w klimat muzyki klubowej, kiedy z dj’ami takimi jak DOMI i ROS wystąpiła wielu polskich klubach. Od czerwca 2005 wspiera swoim głosem także polskie produkcje, które to wkrótce będzie można usłyszeć na d&bassowych, housowych czy hip hopowych labelach.

 

I Strona główna I Wiadomości I Kultura I Sport I Pogoda I Turystyka I Narty I Kościół I

I Radio Alex I Głos Ameryki I Z peryskopu... I DH Zakopane I Telefony I Apteki I

I Reklama I Ogłoszenia I Muzyka I Video I Galeria I Archiwum I O Watrze I