I Strona g堯wna I Wiadomo軼i I Kultura I Sport I Pogoda I Turystyka I Narty I Ko軼i馧 I

I Radio Alex I G這s Ameryki I Z peryskopu... I DH Zakopane I Telefony I Apteki I

Reklama I Og這szenia I Muzyka I Video I Archiwum I O Watrze I Leader +
Konkurs M這dyk Toniecnik闚

(19.11.2007) „VIII Konkurs M這dyk Toniecnik闚” w Gminnym O鈔odku Kultury w Bia造m Dunajcu dla cz這nk闚 zespo堯w regionalnych oraz nie zrzeszonych z Podhala, Spisza, Orawy i Pienin. Konkurs na taniec solowy i zb鎩nicki odbywa si w dw鏂h przedzia豉ch wiekowych – do 10-ciu lat i 10-15 lat.

 

PROTOK茛
Z posiedzenia komisji oceniaj帷ej VIII Konkurs M這dyk Toniecnik闚
Bia造 Dunajec, 18 listopada 2007 roku

Komisja w sk豉dzie:
1. J霩ef Pito – przewodnicz帷y
2. Maria Por瑿ska
3. Stanis豉wa Trebunia Staszel
4. Jan Karpiel Bu貫cka

po obejrzeniu 110 toniecnik闚 z 19 miejscowo軼i w popisie par solowych i ta鎍a zb鎩nickiego postanowi豉 przyzna nast瘼uj帷e nagrody i wyr騜nienia:

W kategorii do 10 lat

Taniec solowy
10 r闚norz璠nych wyr騜nie otrzymuj:

Sebastian 疾gle i Monika Opacian – „Tatry” z Ratu這wa
Bart這miej Mrowca i Magdalena Biernat – „Mali Wierchowanie” z Bukowiny Tatrza雟kiej
Mateusz Kasprzycki i Martyna Kasprzycka – „Ma貫 Klimki” z Zakopanego
Kacper Hubicki i Karolina Wilk – „Mini Regle” z Poronina
Dawid Delimata i Edyta Chrobak – „Pieniny” z Kro軼ienka
Bartosz Cie郾iarski i Agnieszka Fitrzyk – „Ma赧 Hamernicy” z Krakowa
Piotr Pluta i Ewelina Komperda – „Sykowni” z Za逝cznego
Bart這miej Kr鏊 - J霩aga i Agnieszka Kr鏊 – J霩aga – z Zakopanego
Mateusz υwisz i Kinga ㄆkaszczyk - „Mali Harnasie” z Suchego
Jan ㄊszczarz i Weronika Komenda – „Mali Hamernicy” z Krakowa

W kategorii do 15 lat

Taniec solowy

9 r闚norz璠nych wyr騜nie otrzymuj:

Dawid Pietras i Alicja Stachura – „Mali Wierchowianie” z Bukowiny Tatrza雟kiej
Marcin Remiasz i Joanna Rabia雟ka – „Mali Bia販anie” z Bia趾i Tatrza雟kiej
Kamil G御ienica i Karolina Hre鄂a – „Ni積oba雟zczanie” z Ba雟kiej Ni積ej
Daniel Delimata i Katarzyna Topolska – „Pieniny” z Kro軼ienka
Monika Szymusiak i Micha Szymusiak – „Sykowni” z Za逝cznego
Robert Fr帷zek i Katarzyna Zi瑿a – Zesp馧 Szko造 Podstawowej i Gimnazjum w Witowie
Tomasz ㄆkaszczyk i Katarzyna ㄆkaszczyk – „Mali Harnasie” z Suchego
Krzysztof Blacha i Sylwia Lassak – „Zawrat” z Bustryku
Miros豉w Lassak i Marta Domino – „Mali Hamernicy” z Krakowa

Specjalne wyr騜nienie za 酥iew dla Zbigniewa Str帷zka – „Mali Holni” z Sierockiego

Taniec zb鎩nicki

I miejsce ex equo –

Zesp鏊 „Zawrat” z Bustryku i Dzieci璚y Zesp馧 G鏎alski „Mali Hamernicy” z Krakowa

II miejsce – Zespo „Ni積oba雟zczanie”

III miejsce – Ma貫 Harnasie z Suchego

Wyr騜nienie
Mali υpu郾ianie

Jury podkre郵a dobr organizacj konkursu. Szczeg鏊ne podzi瘯owania sk豉da muzykantom: Piotrowi Polakowi, Bart這miejowi Wysockiemu, Stanis豉wowi Galicy, Janowi Trebuni Tutce, prowadz帷ej konferansjerk Bogus豉wie Ku豉ch oraz organizatorom komursu.

Foto-relacja (zdj璚ia Stanis豉w Ga):

I Strona g堯wna I Wiadomo軼i I Kultura I Sport I Pogoda I Turystyka I Narty I Ko軼i馧 I

I Radio Alex I G這s Ameryki I Z peryskopu... I DH Zakopane I Telefony I Apteki I

I Reklama I Og這szenia I Muzyka I Video I Galeria I Archiwum I O Watrze I