I Strona główna I Wiadomości I Kultura I Sport I Pogoda I Turystyka I Narty I Kościół I

I Radio Alex I Głos Ameryki I Z peryskopu... I DH Zakopane I Telefony I Apteki I

Reklama I Ogłoszenia I Muzyka I Video I Archiwum I O Watrze I Leader +
I LO w Zakopanem

(19.12.2007) Piotr Kyc: "Stowarzyszenie Absolwentów I Liceum Ogólnokształcącego im. Oswalda Balzera w Zakopanem po raz trzeci zorganizowało spotkanie opłatkowe dla swoich członków. Tradycyjnie na miejsce spotkania wybrano najstarszą restaurację pod Giewontem pamiętającą czasy Prywatnego Gimnazjum Realnego z roku 1912, które dało początek I Liceum Ogólnokształcącemu. Absolwentów zaprosiła dr Małgorzata Wonuczka – Wnuk.
Poza tradycyjnymi życzeniami zebrani wysłuchali interesującej prelekcji Witolda Osińskiego na temat Patrona szkoły prof. Oswalda Balzera, postaci wielkiej i niezwykłej. Był też czas na wspomnienia, które najlepiej się snuje oglądając stare fotografie.
„Kolejne spotkanie opłatkowe za rok"– powiadomiła na zakończenie Prezes Stowarzyszenia Małgorzata Głodach. Mając przed oczami fotografie sprzed kilkudziesięciu lat i słuchając absolwentów, którzy obchodzili już pięćdziesięciolecie matury a opowiadają o tamtych latach, jak o wspomnieniach z ostatnich wakacji, trudno się oprzeć refleksji, że te dwanaście miesięcy „zlecą" błyskawicznie i przyjemnie będzie się spotkać ponownie. Być może w coraz większym gronie. Stowarzyszenie Absolwentów działa dopiero trzeci rok i zrzesza ponad stu członków. Zapraszamy wszystkich absolwentów i sympatyków naszej szkoły. Więcej o Stowarzyszeniu na stronie: www.absolwencilo-zakopane.pl ".

Foto-relacja (zdjęcia Piotr Kyc):

I Strona główna I Wiadomości I Kultura I Sport I Pogoda I Turystyka I Narty I Kościół I

I Radio Alex I Głos Ameryki I Z peryskopu... I DH Zakopane I Telefony I Apteki I

I Reklama I Ogłoszenia I Muzyka I Video I Galeria I Archiwum I O Watrze I