I Strona główna I Wiadomości I Kultura I Sport I Pogoda I Turystyka I Narty I Kościół I

I Radio Alex I Głos Ameryki I Z peryskopu... I DH Zakopane I Telefony I Apteki I

Reklama I Ogłoszenia I Muzyka I Video I Archiwum I O Watrze I Leader +
Komunikat w związku z organizacją uroczystej Mszy św.
na nowotarskim lotnisku

(25.05.2009) Marcin Jagła - Naczelnik Wydziału Infrastruktury Społecznej i Promocji Urząd Miasta Nowy Targ: "7 czerwca na nowotarskim lotnisku o godzinie 16,00 rozpocznie się uroczysta Msza św. z okazji trzydziestej rocznicy wizyty Ojca Świętego Jana Pawła II w Nowym Targu. Msza zostanie poprzedzona orszakiem konnym z Ludźmierza do Nowego Targu z kopią cudownej figury Matki Boskiej Ludźmierskiej. W tym dniu na nowotarskim lotnisku będzie miała swoją kulminację pielgrzymka strażacka
z Krzeptówek do Nowego Targu (ok. 60 wozów strażackich zabytkowych i współczesnych). Apelujemy o korzystanie z komunikacji miejskiej ze względu na ograniczone możliwości parkingowe.
Droga dojazdowa na lotnisko po godzinie 14,30 zostanie zamknięta dla ruchu samochodów. Miejski Zakład Komunikacji uruchamia linię specjalną. Autobusy będą kursować od godz. 14.30 do 16.00 co 30 min. na trasach: b. NZPS, Ludźmierska, AL. 1000-lecia, Lotnisko oraz na trasie Rynek, Królowej Jadwigi, Al. 1000-lecia, Lotnisko. Kursy powrotne po Mszy Św. od godz. 17.30 do 18.30 co 30 min. na trasie: Lotnisko, AL. 1000-lecia, Ludźmierska, b. NZPS oraz Lotnisko, Jana Pawła II, Waksmundzka, Rynek. Na w/w liniach nie obowiązują bilety miesięczne. Bilet normalny 2 zł, ulgowy 1zł. Zachowuje się wszystkie ulgi i zwolnienia z opłat za przejazdy."
 

I Strona główna I Wiadomości I Kultura I Sport I Pogoda I Turystyka I Narty I Kościół I

I Radio Alex I Głos Ameryki I Z peryskopu... I DH Zakopane I Telefony I Apteki I

I Reklama I Ogłoszenia I Muzyka I Video I Galeria I Archiwum I O Watrze I