I Strona główna I Wiadomości I Kultura I Sport I Pogoda I Turystyka I Narty I Kościół I

I Radio Alex I Głos Ameryki I Z peryskopu... I DH Zakopane I Telefony I Apteki I

Reklama I Ogłoszenia I Muzyka I Video I Archiwum I O Watrze I Leader +
Plan strategii marketingowej Województwa Małopolskiego
na lata 2009-2013

(09.05.2009) "W imieniu firmy WYG International, opracowującej na zlecenie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego „Plan strategii marketingowej Województwa Małopolskiego na lata 2009-2013”, mam przyjemność zaprosić Państwa na otwarte konsultacje społeczne, które odbędą się w dniu 13.05. br (środa) w Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Targu (Al.Tysiąclecia 37, Sala nr 44), o godz. 14:00.
Konsultacje społeczne dają Państwu możliwość zabrania niezwykle cennego dla nas głosu w dyskusji, jak promować region, z którym jesteście Państwo związani poprzez swoje plany życiowe i zawodowe. Państwa opinie i oczekiwania dotyczące wizerunku Małopolski zostaną przez nas uwzględnione w projektowaniu działań promujących Województwo w najbliższych latach.
Na konsultacje zapraszamy przedstawicieli społeczności lokalnych, środowisk opiniotwórczych, samorządów, organizacji pozarządowych, przedsiębiorców, instytucji otoczenia biznesu, dziennikarzy, ludzi kultury, nauki i sztuki, branży turystycznej, reklamy.
Spotkania mają charakter otwarty, dlatego też zwracam się z prośbą o przekazanie zaproszenia osobom, które mogłyby być zainteresowane udziałem w spotkaniu, a mogły zostać pominięte w procesie konstruowania listy zaproszonych.
Mam wielką nadzieję, iż zaszczycą nas Państwo swoją obecnością i zechcą współuczestniczyć w tworzeniu strategii promocji Województwa. Proszę uprzejmie o potwierdzenie swej obecności na konsultacjach drogą mailową na adres: malopolska@wyginternational.pl  w terminie do 12.05. br. (wtorek)
Z wyrazami szacunku,
Piotr Dzik
Kierownik Projektu"
 

I Strona główna I Wiadomości I Kultura I Sport I Pogoda I Turystyka I Narty I Kościół I

I Radio Alex I Głos Ameryki I Z peryskopu... I DH Zakopane I Telefony I Apteki I

I Reklama I Ogłoszenia I Muzyka I Video I Galeria I Archiwum I O Watrze I