I Strona główna I Wiadomości I Kultura I Sport I Pogoda I Turystyka I Narty I Kościół I

I Radio Alex I Głos Ameryki I Z peryskopu... I DH Zakopane I Telefony I Apteki I

Reklama I Ogłoszenia I Muzyka I Video I Archiwum I O Watrze I Leader +
Rayski na Rajskiej

(05.05.2009) Marcin Jagła - Naczelnik Wydziału Infrastruktury Społecznej i Promocji Urząd Miasta Nowy Targ: "Burmistrz Miasta Nowy Targ, Małopolska Organizacja Turystyczna oraz Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie zapraszają na wernisaż wystawy zdjęć Piotra Rayskiego-Pawlika "Nowotarski jarmark". Wernisaż odbędzie się 12 maja o godzinie 17.00 w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej w Krakowie ul. Rajska 1, I piętro.
Wystawa odbywa się w ramach współpracy miasta Nowy Targ z Małopolską Organizacją Turystyczną. Zdjęcia można będzie oglądać do 12 czerwca.
Piotr Rayski-Pawlik - fotograf, dziennikarz prasowy, radiowy i telewizyjny, ratownik GOPR, założyciel dziennika internetowego Foto.podhale.pl.
Współpracował z radiem RMF-FM, potem z "Gazetą Krakowską", gdzie w 1995 r. został etatowym korespondentem z Nowego Targu. Jako korespondent z regionu był zatrudniony w Polskiej Agencji Prasowej, ponownie w "Gazecie Krakowskiej", by w końcu założyć własny dziennik internetowy - "Foto.Podhale.pl" będący kroniką fotograficzną wydarzeń w Nowym Targu i okolicach. Regularnie publikuje swoje zdjęcia w "Almanachu Nowotarskim", roczniku wydawanym przez Nowotarskie Towarzystwo Przyjaciół Nauk.
Pracuje jako reporter Nowotarskiej Telewizji Kablowej, redagując program "Przegląd Tygodniowy" oraz cykl programów ekologicznych. W roku 2007 przyczynił się do wytyczenia i wypromowania "bacówkowego szlaku" w stolicy Podhala w ramach kampanii Nowy Targ - miasto ze smakiem."
 

I Strona główna I Wiadomości I Kultura I Sport I Pogoda I Turystyka I Narty I Kościół I

I Radio Alex I Głos Ameryki I Z peryskopu... I DH Zakopane I Telefony I Apteki I

I Reklama I Ogłoszenia I Muzyka I Video I Galeria I Archiwum I O Watrze I