I Strona główna I Wiadomości I Kultura I Sport I Pogoda I Turystyka I Narty I Kościół I

I Radio Alex I Głos Ameryki I Z peryskopu... I DH Zakopane I Telefony I Apteki I

Reklama I Ogłoszenia I Muzyka I Video I Archiwum I O Watrze I Leader +
Rzecznik Praw Obywatelskich

(21.08.2009) W dniu 21 sierpnia 2009 r. w godzinach od 10:00 do 17:00, w sali nr 20 Urzędu Miasta Nowego Targu przy ul. Krzywej 1, dyżurować będzie Pełnomocnik terenowy Rzecznika Praw Obywatelskich w Katowicach dr Aleksandra Wentkowska wraz z Zespołem Terenowym Biura RPO. Zainteresowane osoby będą mogły osobiście spotkać się z pracownikami Biura, złożyć skargę do RPO lub porozmawiać o swoich problemach. Spotkania takie organizowane są systematycznie w całej Polsce przez Pełnomocników RPO z Gdańska, Katowic i Wrocławia.
Wrocławski Zespół Terenowy w zeszłym tygodniu obchodził pięciolecie swojej pracy. Natomiast Zespół z Katowic w połowie września uczci dwa lata swojej działalności.
Szukając wciąż nowych sposobów na dotarcie do obywateli, Rzecznik Praw Obywatelskich wziął udział w tegorocznym XV. Przystanku Woodstock. Bawiło się na nim ponad 400 tysięcy osób. Janusz Kochanowski był gościem Akademii Sztuk Przepięknych, a pracownicy jego biura przez cały czas trwania festiwalu udzielali porad prawnych w specjalnie przeznaczonym do tego namiocie. Dużym zainteresowaniem cieszył się także nowy portal informacji prawnej RPO: www.codziennikprawny.pl. Co roku organizowane są także Dni Otwarte z Rzecznikiem Praw Obywatelskich.

 

I Strona główna I Wiadomości I Kultura I Sport I Pogoda I Turystyka I Narty I Kościół I

I Radio Alex I Głos Ameryki I Z peryskopu... I DH Zakopane I Telefony I Apteki I

I Reklama I Ogłoszenia I Muzyka I Video I Galeria I Archiwum I O Watrze I