I Strona główna I Wiadomości I Kultura I Sport I Pogoda I Turystyka I Narty I Kościół I

I Radio Alex I Głos Ameryki I Z peryskopu... I DH Zakopane I Telefony I Apteki I

Reklama I Ogłoszenia I Muzyka I Video I Archiwum I O Watrze I Leader +
StrongMan w Nowym Targu

(10.07.2007) W sobotę 7 lipca na nowotarskim lotnisku odbyły się zawody sześciu najsilniejszych polskich "strongmenów". Najciekawszą konkurencja było przeciąganie samolotu sportowego Jak -12. Imprezę doskonale prowadził Krzysztof Skiba, który obchodził swoje urodziny.

Foto-relacja (zdjęcia Paulina Pacyga):

(27.06.2007) Mocne atrakcje w Nowym Targu 07 lipiec 2007 r. Polska Federacja StrongMan, jako Producent wykonawczy imprezy, oraz Urząd Miasta Nowy Targ mają zaszczyt zaprosić Państwa do uczestnictwa w dniu 07 lipca 2007 r. w naszym najnowszym projekcie sportowym pt. International Strongest Man Cup. Show sportowe w formie dużego widowiska plenerowego połączone z szeregiem atrakcji (min. piknik lotniczy AIR SHOW, miasteczko i biesiada piwna, pokazy mistrzów w trialu motorowym występ zawodników wschodnich sztuk walk), które proponujemy, to cykl zmagań najsilniejszych ludzi o charakterze międzynarodowym, organizowane z powodzeniem w Polsce a także na świecie na dużą skalę. W imprezie wystąpią najsilniejsi ludzie w Polsce (uczestnicy światowych imprez StrongMan), doskonale znani z telewizyjnego Programu” Siłacze”.
Imprezę poprowadzi znany showmen estradowy Krzysztof SKIBA. Organizowana impreza sportowa ma na celu dostarczenie mieszkańcom Podhala dużej dawki rozrywki wielu niezapomnianych emocji na najwyższym poziomie.
Impreza ta odbywa się na niezwykle pokazowym sprzęcie specjalistycznym. Jedną z atrakcji będzie spektakularna próba bicia największych rekordów siłaczy przez zawodników. Dzięki temu zmagania te będą bardzo widowiskowe i interesujące już nie tylko dla siłaczy ale przede wszystkim dla zwykłych ludzi, którzy będą świadkami walki ciała i ducha a także pokazu ogromnej siły. Na kibiców czekają atrakcyjne upominki i nagrody rzeczowe.
07 lipiec 2007 r. godzina 14,oo – 20,oo Nowy Targ Lotnisko Miejskie ul. Lotników 1
W programie min.
- zmagania najsilniejszych ludzi w Polsce - miasteczko dmuchane dla dzieci i młodzieży - występy artystyczne i sportowe - miasteczko i biesiada piwna LECHA - atrakcje lotnicze - konkursy i zabawy dla publiczności z nagrodami
Zaczynamy od 14,oo WSTĘP WOLNY
Więcej szczegółów znajdziecie na oficjalnej stronie
Polskiej Federacji StrongMan - www.strongmanpolska.pl 

 

I Strona główna I Wiadomości I Kultura I Sport I Pogoda I Turystyka I Narty I Kościół I

I Radio Alex I Głos Ameryki I Z peryskopu... I DH Zakopane I Telefony I Apteki I

I Reklama I Ogłoszenia I Muzyka I Video I Galeria I Archiwum I O Watrze I