I Strona główna I Wiadomości I Kultura I Sport I Pogoda I Turystyka I Narty I Kościół I

I Radio Alex I Głos Ameryki I Z peryskopu... I DH Zakopane I Telefony I Apteki I

Reklama I Ogłoszenia I Muzyka I Video I Archiwum I O Watrze I Leader +
IX edycja Rabczańskiej Ligi Halowej Piłki Nożnej
dobiegła końca

(13.03.2009) Paweł Stachura: "Rozgrywki „Rabczańskiej” Ligi Halowej Piłki Nożnej w obecnej edycji odbywały się gościnnie na hali Gimnazjum w Rabie Wyżnej. Dziękujemy gospodarzom za umożliwienie nam gry przez te 4 miesiące zmagań. W kawiarni „Zdrojowa” w Rabce-Zdrój odbyła się uroczystość zakończenia i podsumowania tegorocznych rozgrywek. Podczas imprezy nagrody wręczał Z-ca Burmistrza Miasta Rabka-Zdrój Robert Wójciak - władze miasta patronują naszym rozgrywkom od samego początku. Organizatorzy dziękują Burmistrzowi za wsparcie finansowe naszych rozgrywek ze strony miasta. Dziękujemy także Firmie Eluna za ufundowanie nagród rzeczowych w postaci kołder wełnianych.
Mistrzem IX edycji została drużyna Eluny. O drugie miejsce do końca trwała zażarta walka między Elleną i Urzędem Miasta, z której to zwycięsko wyszli ci pierwsi. Królem strzelców został zawodnik zwycięskiej drużyny - Eluna - Wojciech Zachara, który uzbierał na swoim koncie 33 bramki. Drugie miejsce wywalczył Rypel z zespołu Poczty z 27 bramkami, a trzecie Skawski – Bliska – z 19 bramkami. W klasyfikacji najlepszego zawodnika ligi zdaniem zawodników zwyciężył Łukasz Majerski z Elleny, przed Pawłem Pażdziorką z Poczty i Krzysztofem Skawskim z Bliska. Natomiast na najlepszego bramkarza ligi został wybrany Bednarczyk Rafał z zespołu Bliska. Drugie miejsce zajął Kuczaj Grzegorz - Ellena , a trzecie Kaliński Krzysztof - Pająki Rdzawka.
W klasyfikacji „Fair-Play” najlepszą drużyną okazał się Urząd Miasta, z której to żaden zawodnik nie został ukarany karą minutową podczas całych rozgrywek.
Na koniec organizatorzy podziękowali trójce sędziów z dziewczyną w składzie, którzy napracowali się sporo podczas tegorocznej edycji. Szczególne podziękowania dla Marcina Niewiarowskiego, który poza sędziowaniem, wziął na siebie większą część prac nad organizacją tegorocznej edycji i można powiedzieć, że bez niego mogła ona nie dojść do skutku. Szczególne podziękowania zostały skierowane do szefowej lokalu Pani Janinie Blecharczyk – za wspaniałe przygotowanie tej uroczystości i ugoszczenie zawodników."

STATYSTYKI
IX Edycji sezon 2008/2009

Najlepszy zawodnik ligi – zdaniem zawodników

1) Majerski Łukasz - Ellena
2) Paździorko Paweł - Poczta
3) Skawski Krzysztof – Bliska

Najlepszy bramkarz ligi – zdaniem zawodników

1) Bednarczyk Rafał - Bliska
2) Kuczaj Grzegorz - Ellena
3) Kaliński Krzysztof - Pająki Rdzawka

Foto-relacja (zdjęcia Jan Ciepliński jjcieplinski@neostrada.pl):

 

I Strona główna I Wiadomości I Kultura I Sport I Pogoda I Turystyka I Narty I Kościół I

I Radio Alex I Głos Ameryki I Z peryskopu... I DH Zakopane I Telefony I Apteki I

I Reklama I Ogłoszenia I Muzyka I Video I Galeria I Archiwum I O Watrze I