I Strona główna I Wiadomości I Kultura I Sport I Pogoda I Turystyka I Narty I Kościół I

I Radio Alex I Głos Ameryki I Z peryskopu... I DH Zakopane I Telefony I Apteki I

Reklama I Ogłoszenia I Muzyka I Video I Archiwum I O Watrze I Leader +
Wygraj Sukces...

(09.04.2008) KAWIARNIA ZDROJOWA W MIEŚCIE DZIECI ŚWIATA. WSTĘPNE ELIMINACJE 13 KONKURSU PIOSENKI - WYGRAJ SUKCES.
Joanna Lelek: "W eliminacjach wstępnych 13 Konkursu Piosenki "Wygraj sukces" w Rabce-Zdroju uczestniczyło 68 wokalistów. Jury w składzie: Małgorzata Majda - przewodnicząca oraz Galina Koval i Jacek Klinowski zakwalifikowała do eliminacji regionalnych następujące osoby: w kat. I Agata Gocal i Anna Przybyło z Rabki - Zdroju; w kat. II - Sabina Bydłoń ze Spytkowicach, Barbara Diurczak, Klaudia Hadwiczak i Agnieszka Kubik z Rabki-Zdroju; w kat. III - Katarzyna Hołyńska ze Szczawy, Jolanta Gil z Olszówki, Marta Puszkar ze Spytkowic, oraz Gabriela Kozioł, Alicja Luberda, Aleksandra Luberda, Daria Szeliga i Marta Sokołowska z Rabki-Zdroju; w kat. IV - Patrycja Jędrzejowska, Katarzyna Macuga i Małgorzata Bomba z Rabki-Zdroju.
Komisja artystyczna wyróżniła następujących wykonawców: Claudia Kuczaj, Wiktor Bochnak, Karolina Szczurowska, Marcelina Cabała, Karolina Futro, Angelika Jagła, Oliwia Kois, Dominika Szyszka, Agnieszka Wegrzynek, Dominika Kondraciuk, Izabela Gryz, Kinga Kulak, Aleksandra Kozioł, Anna Szczurek, Artur Sienkowiec, Mateusz Słonina.
Nominowani wykonawcy wystąpią 21 maja w eliminacjach regionalnych w Nowym Sączu.
Rabka po raz ósmy jest organizatorem eliminacji, W tym roku eliminacje odbywają się w 51 ośrodkach w całym kraju, a do udziału zgłosiło się 2300 solistów. Głównymi organizatorami konkursu jest Tarnobrzeski Dom Kultury i Studio Pro-Media. W czerwcu zostanie wyłoniony zwycięzca, który w nagrodę wraz z opiekunem wyjedzie do Eurodisneylandu pod Paryżem."
 

Foto-relacja (zdjęcia Jan Ciepliński jjcieplinski@neostrada.pl):

 

I Strona główna I Wiadomości I Kultura I Sport I Pogoda I Turystyka I Narty I Kościół I

I Radio Alex I Głos Ameryki I Z peryskopu... I DH Zakopane I Telefony I Apteki I

I Reklama I Ogłoszenia I Muzyka I Video I Galeria I Archiwum I O Watrze I