I Strona główna I Wiadomości I Kultura I Sport I Pogoda I Turystyka I Narty I Kościół I

I Radio Alex I Głos Ameryki I Z peryskopu... I DH Zakopane I Telefony I Apteki I

W MOK-u w Rabce Zdroju

(20.08.2007) SZACHY: W dniu 18.08. odbył się turniej szachowy o Puchar Przewodniczącej Miasta Jordanowa. Wyniki turnieju potwierdziły rabczańską dominację na Podhalu. Nasi zawodnicy zwyciężyli obydwie grupy: juniorów i seniorów. W grupie głównej zwyciężył Stanisław Cichorz, a w grupie juniorów Mateusz Krasiński!

33 szachistów uczestniczyło w IV turnieju z cyklu Wakacyjne Grand Prix, który odbył się 19 sierpnia w Galerii "Pod Aniołem" . Zwyciężył Błażej Bzowski z Zakopanego - 7,0 pkt, II miejsce - Andrzej Doniec - KKSz Kraków - 6,5 pkt. , III - Alexander Kachur - Ukraina - 6,0 pkt, IV - Andrzej Kawula - "Karolina" Tarnów - 5,5 pkt. , V- Ryszard Pudzisz - Nowy Targ - 5,5 pkt. Po czterech turniejach prowadzi Andrzej Doniec. Finał Wakcyjnego Turnieju i wręczenie pucharu Burmistrza Miasta zostanie rozegrany 26.08. Rozpoczęcie godz. 10.30