I Strona główna I Wiadomości I Kultura I Sport I Pogoda I Turystyka I Narty I Kościół I

I Radio Alex I Głos Ameryki I Z peryskopu... I DH Zakopane I Telefony I Apteki I

Reklama I Ogłoszenia I Muzyka I Video I Archiwum I O Watrze I Leader +
Rzecznik w parku rozrywki

(25.08.2009) "W niedzielę 23 sierpnia 2009r. rodzinny park rozrywki Rabkoland w Rabce-Zdroju wizytował Rzecznik praw Dziecka pan Marek Michalak w asyście małopolskiego kuratora oświaty pana Artura Dzigańskiego.
Goście zapoznali się z ofertą rozrywkowo-edukacyjną tego jedynego w Małopolsce parku rozrywki rodzinnej. Zwiedzili obydwa Muzea to jest Orderu Uśmiechu oraz Rekordów i Osobliwości. Szczególne wrażenie zrobiła na nich jedyna na świecie kolekcja rzeźb w jednej zapałce (292 eksponaty).
Obydwaj wizytujący uznali Rabkoland za obiekt na wysokim poziomie, godny polecenia całej rodzinie. W Rabkolandzie znajduje się wiele urządzeń niespotykanych w innych tego typu obiektach w Polsce. Rzecznik Praw Dziecka zadeklarował przekazanie do Muzeum Orderu Uśmiechu materiałów filmowych związanych z tym jedynym na świecie odznaczeniem przyznawanym dorosłym na wniosek dzieci.
Po wizycie w Rabkolandzie poprzedzonej wizytą jednej z koloni letniej w Rabce-Zdroju, Rzecznik Praw Dziecka wziął udział w Mszy Świętej i imprezie dożynkowej we wsi Ponice należącej do Gminy Rabka-Zdrój. Wizyta w Rabce-Zdroju była częścią wizytacji obiektów i koloni dziecięcych na południu Polski."
źródło: Rabkoland

Foto-relacja (zdjęcia archiwum Rabkolandu):


 

I Strona główna I Wiadomości I Kultura I Sport I Pogoda I Turystyka I Narty I Kościół I

I Radio Alex I Głos Ameryki I Z peryskopu... I DH Zakopane I Telefony I Apteki I

I Reklama I Ogłoszenia I Muzyka I Video I Galeria I Archiwum I O Watrze I