I Strona główna I Wiadomości I Kultura I Sport I Pogoda I Turystyka I Narty I Kościół I

I Radio Alex I Głos Ameryki I Z peryskopu... I DH Zakopane I Telefony I Apteki I

Reklama I Ogłoszenia I Muzyka I Video I Archiwum I O Watrze I Leader +
Dalsze utrudnienia na drodze do Morskiego Oka

(31.08.2009) Wznowiono remont na drodze do Morskiego Oka. Jak poinformował zarząd Powiatu Tatrzańskiego, początek prac zaplanowano na 31 sierpnia. Ponieważ będą one przebiegały w kilku etapach, Tatrzański Park Narodowy zaplanował trzy warianty dotarcia do Morskiego Oka. O aktualnie obowiązującym obejściu będzie informować na bieżąco za pośrednictwem strony internetowej.
W trakcie I etapu remontu drogi na odcinku Włosienica – Wodogrzmoty Mickiewicza do Morskiego Oka będzie można dojść drogą gospodarczą do schroniska w Roztoce, skąd następnie do Wodogrzmotów Mickiewicza, dalej Doliną Roztoki do Doliny Pięciu Stawów Polskich, a stamtąd przez Świstówkę Roztocką lub Szpiglasową Przełęcz. Powrót z Morskiego Oka możliwy będzie tylko tymi szlakami.
W czasie II etapu remontu drogi na odcinku Wodogrzmoty Mickiewicza – odejście drogi gospodarczej do schroniska w Roztoce dojść do Morskiego Oka będzie można drogą gospodarczą do schroniska w Roztoce, następnie do Wodogrzmotów Mickiewicza, skąd dalej drogą do Morskiego Oka.
Podczas III etapu remontu traktu na odcinku odejście drogi gospodarczej do schroniska w Roztoce – Łysa Polana dotarcie do Morskiego Oka z Łysej Polany będzie niemożliwe. Do drogi do Morskiego Oka będzie można dojść szlakiem czerwonym, który łączy się z nią poniżej Wodogrzmotów Mickiewicza.

źródło: TPN
 

I Strona główna I Wiadomości I Kultura I Sport I Pogoda I Turystyka I Narty I Kościół I

I Radio Alex I Głos Ameryki I Z peryskopu... I DH Zakopane I Telefony I Apteki I

I Reklama I Ogłoszenia I Muzyka I Video I Galeria I Archiwum I O Watrze I