I Strona główna I Wiadomości I Kultura I Sport I Pogoda I Turystyka I Narty I Kościół I

I Radio Alex I Głos Ameryki I Z peryskopu... I DH Zakopane I Telefony I Apteki I

Reklama I Ogłoszenia I Muzyka I Video I Archiwum I O Watrze I Leader +
Kolorowo i zmysłowo, czyli kuszenie Pana Jana...

(07.05.2007) Piotr Kyc: "W programie VII Wielkiej Majówki Tatrzańskiej nie zabrakło miejsca i czasu do pokazania najnowszych trendów w podhalańskiej modzie. Swoje kolekcje zaprezentowali rodzimi projektanci Aneta Czaplicka, Elżbieta Krzemińska-Owczarz i Jan Trebunia-Tutka. Zapraszamy do obejrzenia kolekcji Elżbiety Krzemińskiej - Owczarz.
Zapraszamy do obejrzenia kolekcji Jana Trebuni - Tutki. Ogromną różnorodność stylu, formy i koloru spotkamy w propozycji Jana Trebuni-Tutki. Jest to elegancja z przymrużeniem oka, dla owładniętych letnim szaleństwem młodych kobiet. Ciekawe są dodatki do tych fatałaszków - typowo męskie. A to kapelusiki i zbójeckie pasy, gdzie indziej cały kołnierz od koszuli z krawatem zwisającym pośrodku zgrabnych bioder. Ten
dekoracyjny design zwraca uwagę dynamicznymi połączeniami różnych tkanin ale i pomysłowością. Projekty Pana Jana są na tyle śmiałe, że ich praktyczne wykorzystanie na dzisiaj jest mało prawdopodobne. Szkoda, bo w tym zamyśle kryje się doskonała forma podkreślająca atuty kobiecej sylwetki. To też zaproszenie do zabawy w "ubieranie - przebieranie" i rozbieranie. Po prostu - kuszenie. "

Foto-relacja (zdjęcia Piotr Kyc):

I Strona główna I Wiadomości I Kultura I Sport I Pogoda I Turystyka I Narty I Kościół I

I Radio Alex I Głos Ameryki I Z peryskopu... I DH Zakopane I Telefony I Apteki I

I Reklama I Ogłoszenia I Muzyka I Video I Galeria I Archiwum I O Watrze I