I Strona główna I Wiadomości I Kultura I Sport I Pogoda I Turystyka I Narty I Kościół I

I Radio Alex I Głos Ameryki I Z peryskopu... I DH Zakopane I Telefony I Apteki I

Reklama I Ogłoszenia I Muzyka I Video I Archiwum I O Watrze I Leader +
Dobra zabawa i dobry uczynek
Koncert dla Angeliki w Chacie pod Klonem

(26.06.2009) Anna Karpiel-Semberecka: "Chata pod Klonem 19 czerwca przygotowała dla wszystkich chętnych mnóstwo atrakcji. Odbył się tam pierwszy zakopiański konkurs Mam talent, była aukcja i loteria z ciekawymi nagrodami, smaczny poczęstunek, a na scenie wystąpili młodzi zakopiańscy muzycy. Imprezę poprowadził aktor Teatru Witkacego Marek Wrona, a gwiazdą wieczoru była Hania Rybka z zespołem. Wystąpiła też Dagmara Bujak. Wszystko to zorganizowała 11-letnia Julka Gagnon, aby pomóc o rok młodszej Angelice chorej na nowotwór złośliwy - neuroblastome. Dobrą zabawę, w którą włączyły się zarówno dzieci, jak i dorośli, udało się doskonale połączyć ze szczytnym celem.

Angelika Lichaj leczy się w Prokocimiu. Tam opiekuje się nią mama. Trwa chemioterapia, przed dziewczynką jeszcze autoprzeszczep szpiku.  Pobyt w Krakowie mamy oraz inne koszty związane z chorobą Angeliki są dużym obciążeniem dla rodziny, dlatego bardzo potrzebna jest pomoc. Podczas charytatywnej imprezy w Chacie pod Klonem udało się zebrać kwotę 4.300 zł.

W konkursie zakopiańskich talentów dla Angeliki wystąpili: grupa taneczna Takt Tonic, zespół rockowy oraz solistki - Martynka Kasprzycka, Karolinka Sypniewska i Ania Szymalik. Z kolei Ewelina Ruszkin przygotowała pokaz gimnastyczny, za który jury konkursu przyznało pierwszą nagrodę. Karolinka i Martynka zajęły ex aequo drugie miejsce, wyróżnienie otrzymała Ania Szymalik. Barbara Gagnon z Chaty pod Klonem  zaprosiła wszystkich uczestników konkursu do udziału w specjalnym koncercie, który zaplanowano na wrzesień. Podhalański Serwis informacyjny WATRA był patronem medialnym imprezy."

Foto-relacja (zdjęcia Anna Karpiel-Semberecka):


 

I Strona główna I Wiadomości I Kultura I Sport I Pogoda I Turystyka I Narty I Kościół I

I Radio Alex I Głos Ameryki I Z peryskopu... I DH Zakopane I Telefony I Apteki I

I Reklama I Ogłoszenia I Muzyka I Video I Galeria I Archiwum I O Watrze I