I Strona główna I Wiadomości I Kultura I Sport I Pogoda I Turystyka I Narty I Kościół I

I Radio Alex I Głos Ameryki I Z peryskopu... I DH Zakopane I Telefony I Apteki I

Reklama I Ogłoszenia I Muzyka I Video I Archiwum I O Watrze I Leader +
Biura rodziny Bachledów

(27.12.2008) Anna Karpiel-Semberecka: "W wigilię w Zakopanem została otwarta i poświęcona główna siedziba firmy znanego zakopiańskiego biznesmena Adama Bachledy-Curusia. Nowe biura mieszczą się przy pasażu handlowym od strony Krupówek. Ponieważ prężnie działająca firma jest interesem rodzinnym, podczas uroczystości spotkały się cztery pokolenia rodziny Bachledów oraz przyjaciele i pracownicy. Był też opłatek i tradycyjne wigilijne życzenia.
Są to biura rodziny Bachledów - firmy Bachleda Grupa Inwestycyjna oraz Bachleda-Curuś&Wyszyński Nieruchomości-Inwestycje. Budujemy firmę rodzinna, pokoleniową. Chcemy działać kompleksowo. Firma już bardzo się rozrosła i pomimo tego, że w różnych miejscach w Polsce inwestujemy i mamy biura, chcieliśmy również tu w Zakopanem zaznaczyć swoją obecność, na swojej ziemi. Mam nadzieję, że nowe biura będą dobrze służyć przede wszystkim nam, ale również miastu, bo chcemy tutaj dalej inwestować -
wyjaśnia Adam Bachleda-Curuś. Urodziłem się dosłownie kawałek dalej i dlatego chciałem, żeby siedziba firmy mieściła się właśnie w tym miejscu. Jeżeli firma będzie się rozwijać, to będziemy powiększać biura o następne piętra, bo są takie możliwości - dodaje."

Foto-relacja (zdjęcia Anna Karpiel-Semberecka):


 

I Strona główna I Wiadomości I Kultura I Sport I Pogoda I Turystyka I Narty I Kościół I

I Radio Alex I Głos Ameryki I Z peryskopu... I DH Zakopane I Telefony I Apteki I

I Reklama I Ogłoszenia I Muzyka I Video I Galeria I Archiwum I O Watrze I