I Strona główna I Wiadomości I Kultura I Sport I Pogoda I Turystyka I Narty I Kościół I

I Radio Alex I Głos Ameryki I Z peryskopu... I DH Zakopane I Telefony I Apteki I

Reklama I Ogłoszenia I Muzyka I Video I Archiwum I O Watrze I Leader +
„Jak Jazz na Szczycie – to tylko w Zakopanem”

(05.05.2009)  "W trzeci weekend maja odbędzie się kolejne spotkanie z Jazzem w Zakopanem. Budząca się do życia po mroźnej zimie przyroda doda temu wydarzeniu swoistego uroku. Tradycje jazzu u stóp Tatr sięgają daleko wstecz. Miłośnicy i pasjonaci tego stylu w muzyce reaktywowali spotkania jazzowe pod Tatrami i od jedenastu lat w schronisku na Kalatówkach organizowany jest „Jazz Camping Kalatówki”.
Wiosna w Zakopanem jest porą jazzu, w tym okresie Zakopane staje się Jazzową Stolicą Polski. Na ulicach, w pubach i hotelach królować będzie jazz.
Wiosna Jazzowa - Zakopane 2009 odbędzie się w dniach 14-17 maja. Dni te będą wypełnione atrakcjami oraz gwiazdami z Gali Jazz Top. Do Zakopanego zawitają tacy jazzmani jak: Nigel Kennedy – gwiazda Wiosny Jazowej – Zakopane 2009 wystąpi po raz pierwszy u podnóża Tatr, Janusz Muniak Quartet, Henryk Miśkiewicz Quintet „Tribute to Komeda”, Marcin Wasilewski Trio, Jarek Śmietana – Wojtek Karolak Quartet, Marek Bałata Quintet, Piotr Wojtasik Quartet.
Koncerty gwiazd będą odbywać się  w Hotelu Belvedere i w D.W. HYRNY.


BIURO PROMOCJI ZAKOPANEGO SERDECZNIE ZAPRASZA WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH I MIŁOŚNIKÓW JAZZU DO ZAKOPANEGO NA JEDYNE W SWOIM RODZAJU KONCERTY JAZZOWE!


  

 

I Strona główna I Wiadomości I Kultura I Sport I Pogoda I Turystyka I Narty I Kościół I

I Radio Alex I Głos Ameryki I Z peryskopu... I DH Zakopane I Telefony I Apteki I

I Reklama I Ogłoszenia I Muzyka I Video I Galeria I Archiwum I O Watrze I