I Strona główna I Wiadomości I Kultura I Sport I Pogoda I Turystyka I Narty I Kościół I

I Radio Alex I Głos Ameryki I Z peryskopu... I DH Zakopane I Telefony I Apteki I

Reklama I Ogłoszenia I Muzyka I Video I Archiwum I O Watrze I Leader +
Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży w Zakopanem

(25.08.2009) Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży przy Parafii Najświętszej Rodziny w Zakopanem zaprasza wszystkich chętnych w wieku od 14 roku życia, którzy pragną zasilić szeregi KSM-u, na cotygodniowe spotkania formacyjne w piątki po Mszy świętej wieczornej w Kawiarence "Betania", ul. Jana Pawła II 4.
Ponadto KSM przy finansowym wsparciu Urzędu Miasta Zakopane w najbliższym czasie organizuje dla młodzieży zakopiańskiej kursy i rekolekcje:
- w dniach 12-13 września - kurs pierwszej pomocy przedmedycznej, który zakończy się egzaminem teoretyczno-praktycznym. Kurs trwać będzie 16 godzin lekcyjnych (45 min.) i poprowadzony zostanie przez wykwalifikowanego ratownika Maltańskiej Służby Medycznej. Koszt kursu: 35 zł.
- w miesiącu wrześniu - kurs gry na gitarze klasycznej. Kurs, który obejmuje 20 godzin zegarowych, będzie się odbywać w kawiarence KSM "BETANIA". Konieczne jest posiadanie własnej gitary!!! Zajęcia poprowadzi wieloletnia animatorka muzyczna. Całkowity koszt kursu wynosi 50 zł.
- w dniach 25-27 października - rekolekcje formacyjne w Zakrzowie koło Kalwarii Zebrzydowskiej. Całkowity koszt wyjazdu wynosi 100 zł od osoby.

Serdecznie zapraszamy wszystkich młodych!!!

Szczegółowe informacje znajdują się na załączonych plakatach
Kontakt: Marcin Semberecki, tel. 600615809, e-mail: semberecki@op.pl 


 

I Strona główna I Wiadomości I Kultura I Sport I Pogoda I Turystyka I Narty I Kościół I

I Radio Alex I Głos Ameryki I Z peryskopu... I DH Zakopane I Telefony I Apteki I

I Reklama I Ogłoszenia I Muzyka I Video I Galeria I Archiwum I O Watrze I