I Strona główna I Wiadomości I Kultura I Sport I Pogoda I Turystyka I Narty I Kościół I

I Radio Alex I Głos Ameryki I Z peryskopu... I DH Zakopane I Telefony I Apteki I

Reklama I Ogłoszenia I Muzyka I Video I Archiwum I O Watrze I Leader +
Nowy oddział
Uniwersytecki Szpital Ortopedyczno-Rehabilitacyjny na Bystrem

(09.09.2008) Anna Karpiel: "Uniwersytecki Szpital Ortopedyczno-Rehabilitacyjny w Zakopanem może pochwalić się zmodernizowanym i nowocześnie wyposażonym oddziałem. Nowe pomieszczenia mieszczące się na drugim piętrze szpitala poświęcił kard. Franciszek Macharski. W uroczystym otwarciu i symbolicznym przecięciu wstęgi wzięli udział przedstawiciele władz Uniwersytetu Jagiellońskiego - rektor prof. Karol Musioł oraz prorektor ds. Collegium Medium prof. Wojciech Nowak.
Dzięki modernizacji II oddział w Katedrze i Klinice Ortopedii i Rehabilitacji Collegium Medicum UJ na Bystrem  został dostosowany do obowiązujących norm. Jak zapewniał Kierownik Katedry i Kliniki oraz Ordynator oddziału prof. Daniel Zarzycki - pacjenci będą teraz hospitalizowani w komfortowych warunkach. W najbliższym czasie planowana jest również modernizacja oddziału na I piętrze. Dyrektor szpitala Daniel Zarzycki podkreślał również, że prace remontowe wykonano własnym sumptem, przy niewielkim udziale firm zewnętrznych.
Podczas uroczystości gratulacje i podziękowania dla dyrekcji i pracowników składali przedstawiciele UJ. Z wielką dumą patrzymy na to, co się dzieje w tym szpitalu, gdyż nie wszystkie placówki mają się tak dobrze i nie wszystkie są tak wspaniale zarządzane. Nie wszystkie mogą też oferować takie warunki swoim pacjentom – podkreślał rektor UJ Karol Musioł."

Foto-relacja (zdjęcia Anna Karpiel):


 

I Strona główna I Wiadomości I Kultura I Sport I Pogoda I Turystyka I Narty I Kościół I

I Radio Alex I Głos Ameryki I Z peryskopu... I DH Zakopane I Telefony I Apteki I

I Reklama I Ogłoszenia I Muzyka I Video I Galeria I Archiwum I O Watrze I