I Strona główna I Wiadomości I Kultura I Sport I Pogoda I Turystyka I Narty I Kościół I

I Radio Alex I Głos Ameryki I Z peryskopu... I DH Zakopane I Telefony I Apteki I

Reklama I Ogłoszenia I Muzyka I Video I Archiwum I O Watrze I Leader +
35 lat działalności w zakopiańskim oddziale Związku Podhalan

(01.05.2008) Anna Karpiel:  "We wtorek w Białej Izbie odbyły się szczególne góralskie posiady. 35 lat działalności w zakopiańskim oddziale Związku Podhalan obchodzili Zofia Majerczyk Owczarek oraz Andrzeja Gąsienicy Makowski. Posiady prowadził Henryk Krzeptowski-Bohac. Jubilaci otrzymali życzenia i gratulacje od licznie przybyłych na spotkanie przyjaciół i działaczy związku, w imieniu władz miasta składała je również naczelnik wydziału kultury Joanna Staszak.
Trzeba chylić czoła przed ludźmi, którzy tak wiele zrobili dla Związku Podhalan i dla naszej ziemi. Jest to trudna służba, którą pełnili mimo różnych przeciwności losu, godząc ją z pracą zawodową i rodziną. Te 35 lat to już kawałek naszej historii. Godnie przez te lata reprezentowali górali, a dziś innym mogą służyć radą i wsparciem. Będą swoja pracę na pewno kontynuować i za to jesteśmy im wdzięczni – dziękował jubilatom Henryk Krzeptowski-Bohac, prezes Oddziału Zakopane Związku Podhalan.
Swój jubileusz 35 lat działalności w zakopiańskim oddziale Związku Podhalan obchodził również Jan Karpiel Bułecka, który nie mógł być jednak obecny na posiadach. W jego imieniu kwiaty i gratulacje przyjmowała mama jubilata, Zofia Karpiel Bułecka."

Foto-relacja (zdjęcia Anna Karpiel):


 

I Strona główna I Wiadomości I Kultura I Sport I Pogoda I Turystyka I Narty I Kościół I

I Radio Alex I Głos Ameryki I Z peryskopu... I DH Zakopane I Telefony I Apteki I

I Reklama I Ogłoszenia I Muzyka I Video I Galeria I Archiwum I O Watrze I